Registracija į karjeros planavimo konsultacijas vyksta el. paštu geliune.adomaityte@lmnsc.lt
 

Naujienos

 

Vyresniųjų klasių mokiniams – kompiuterinio projektavimo iššūkis

2017.11.15

Lapkričio 20–24 dienomis Europos ir Lietuvos švietimo įstaigose vyksianti Europos profesinių gebėjimų savaitė jaunimui atneš daug galimybių susipažinti su įvairia profesine veikla. Viena tokių – pažintis su kompiuteriniu projektavimu. Šią galimybę sudaro Vilniaus technologijų ir verslo profesinio mokymo centras (VTVPMC) ir lapkričio 23 d. kviečia 9–12 klasių mokinius dalyvauti renginyje „Projektuotojų protų kova“.

 

Organizatoriai siekia pažadinti susidomėjimą kompiuteriniu projektavimu, skatinti iniciatyvumą ir saviraišką, lavinti kritinį ir erdvinį mąstymą, ugdyti kūrybiškumą, pasitikėjimą savimi ir grupinio darbo įgūdžius. Mokiniams bus sudarytos sąlygos išbandyti namo vizualizacijų kūrimo procesą, susipažinti su architektūriniais elementais ir pritaikyti juos kompiuteriniame modelyje.

 

„Projektuotojų protų kovose“ dalyvauti gali 9­–12 klasių bendrojo ugdymo mokyklų mokiniai. Vieną komandą gali sudaryti 5 asmenys iš skirtingų klasių. Dalyviai gali registruotis iki lapkričio 17 d. el. paštu vaida.bikulciene@gmail.com.

 

Konkurso organizatoriai – VTVPMC Informacinių ir vizualinių technologijų skyriaus profesijos mokytojos – Vilma Gudeikaitė ir Vaida Bikulčienė. Renginys vyks lapkričio 23 d. 12 val. adresu Pamėnkalnio g. 11, Vilnius (307 kabinetas).

 

Lapkričio 20–24 dienomis Vilniaus technologijų ir verslo profesinio mokymo centras, minėdamas Europos profesinių gebėjimų savaitę, norintiems atrasti savo talentą atvers duris susipažinti su geidžiamiausiomis profesijomis organizuojamuose renginiuose, kūrybinėse dirbtuvėse bei susitikimuose su sėkmės istorijų herojais.