Naujienos

 

Jaunimo karjeros centras ir Vytauto Didžiojo universitetas maloniai kviečia jus į vykdomų projektų pristatymą bei projektų rezultatų praktinių taikymo galimybių aptarimą.

2016.05.17


2016 m. gegužės 24 d. 15 val. Jaunimo karjeros centras ir Vytauto Didžiojo universitetas maloniai kviečia jus į vykdomų projektų „Ugdymo karjerai kokybė ir šiuolaikinių medijų raštingumas/QYCGuidance“, „Karjeros planavimas dinamiškoje ekonomikoje/ SELFIE“ ir „On the Move“ pristatymą bei projektų rezultatų praktinių taikymo galimybių aptarimą.

Projekto „QYCGuidance“ tikslas - sukurti internetines įgūdžių, žinių, kompetencijų šiuolaikinių medijų raštingumo srityje įsivertinimo/vertinimo priemones karjeros paslaugas teikiantiems konsultantams/pedagogams.
Projekto „SELFIE“ tikslas - sukurti naują ugdymo karjerai modelį, padedantį mokiniams įgyti reikalingiausius įgūdžius karjeros planavimo srityje.
Projektas „On the Move“ yra skirtas žemą išsilavinimą turintiems asmenims,asmenims iš pažeidžiamųjų grupių; organizacijoms, dirbančioms su šiais asmenimis.

Daugiau informacijos apie projektus – www.qycguidance.org; www.selfie-project.eu, http://www.onthemove-project.eu

Renginys vyks Vytauto Didžiojo universiteto Didžiosios salės I aukšto fojė (S.Daukanto 28, Kaunas).
Prašome informuoti apie galimybę dalyvauti renginyje tel. 8-37 228151 ar el.paštu (j.muriniene@jkc.vdu.lt) iki gegužės 20 d.