Registracija į karjeros planavimo konsultacijas vyksta el. paštu geliune.adomaityte@lmnsc.lt
 

Naujienos

 

ŠALIES METODINĖ – PRAKTINĖ KONFERENCIJA „KARJERA 2020. ĮŽVALGOS IR PATIRTIS“

2020.03.02

Konferencija atšaukta.

2020 m. kovo 31 d. Panevėžio Juozo Miltinio gimnazijoje. Konferencijos dalyviai: direktorių pavaduotojai ugdymui, karjeros specialistai,dalykų mokytojai, klasių vadovai. Konferencijos tikslas: pasidalinti gerąja patirtimi profesinio orientavimo srityje irsukurti erdvę direktorių pavaduotojams ugdymui, karjeros specialistams, dalykų mokytojams bei klasių vadovams bendradarbiauti.

ism_logo

Registracija į ISM pokalbius su tėvais „Kaip padėti vaikui pasirinkimų kelyje?“

2020.02.28

Pokalbių su tėvais metu ISM universiteto dėstytoja, psichologijos vadovėlio autorė Birutė Ruplytė papasakos, kaip padėti savo vaikui atrasti save, pasidalins patarimais, kaip jį palaikyti ir įkvėpti galvoti apie savo ateitį. ISM universiteto rektorius dr. Dalius Misiūnas kvies tėvus į diskusiją, ar verta investuoti į vaiko studijas.

smc

Kūrybinės dirbtuvės

2020.02.26

VšĮ Vilniaus statybininkų rengimo centro Statybos sektorinis praktinio mokymo centras kviečia bendrojo ugdymo mokyklų 8-12 klasių mokinius ir jų mokytojus dalyvauti netradicinėse technologijų pamokose, praktiniuose užsiėmimuose ir kūrybinėse dirbtuvėse "Išbandyk profesiją".

 

istoriku

Jaunųjų istorikų mokykla

2020.02.26

Ateik į istorijos pasaulį ir tavo pasaulis pasikeis! Visus besidominčius istorija, archeologija ir kultūros istorija kviečiame į Jaunųjų istorikų mokyklą

Mokykla skirta bendrojo ugdymo mokyklų 9–12 klasių mokiniams. 

 

uks_mok

Mokymai „Rekomendacijų stojantiems į užsienio universitetus rašymo dirbtuvės“

2020.02.25

Kviečiame vyresniųjų klasių mokinių mokytojus, klasių auklėtojus, karjeros specialistus į renginį „Rekomendacijų stojantiems į užsienio universitetus rašymo dirbtuvės“. 

baff

BAFF Lyderystės akademijos 2020 m. vasaros stovykla Jungtinėse Valstijose - galimybė mokiniams, kurie planuoja savo karjerą

2020.02.14

Kviečiame 10–11 klasių mokinius, jų tėvus į informacinį renginį BAFF Lyderystės akademijos 2020 m. vasaros stovykla Jungtinėse Valstijose – galimybė mokiniams, kurie planuoja savo karjerą”.

tsd

Didžiausia paroda Baltijos šalyse, specializuota užsienio paroda “Tarptautinių studijų dienos”

2020.02.12

Radisson Blu Hotels konferencijų centruose įvyks didžiausia paroda Baltijos šalyse, specializuota užsienio paroda “Tarptautinių studijų dienos”. Parodą organizuoja “Baltic Council for International Education” kartu su švietimo agentūra “Meridian Group”.

ism_logo

Informacinis renginys „Išankstinis priėmimas nevalstybinėje aukštojoje mokykloje – kodėl verta rinktis?“

2020.01.29

Kviečiame 10–12 klasių mokinius, jų tėvus į informacinį renginį „Išankstinis priėmimas nevalstybinėje aukštojoje mokykloje – kodėl verta rinktis?“. Renginys vyks 2020 m. vasario 27 dieną (ketvirtadienį), 17.30 val., 802 kab. (Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centre, Žirmūnų 1B, Vilnius).

labirintas

Kviečiame mokyklų karjeros specialistus į mokymus “Metodinės priemonės „Profesijų labirintas“ taikymo galimybės ugdymo karjerai veikloje”.

2020.01.13

Mokymai vyks 2020 m. vasario 18 d. (antradienį), 13.30 val. Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centre (Žirmūnų g. 1B, Vilnius), 803 aud.

klases_vadovas

Seminaras „Klasės vadovas – asmenybės ir bendruomenės ugdytojas“

2020.01.09

Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras vasario 20 d. organizuoja seminarą „Klasės vadovas – asmenybės ir bendruomenės ugdytojas“. Seminare kviečiami dalyvauti klasės vadovai.