BAFF Lyderystės akademijos galimybės mokiniams, planuojantiems karjerą
 

Naujienos

 
lama_bpo_2

Stojantieji kviečiami teikti prašymus dalyvauti bendrajame priėmime į Lietuvos aukštąsias mokyklas

2019.06.04

Jau rytoj, birželio 1 d., prasideda bendrasis priėmimas į šalies universitetus ir kolegijas. Jame netrūksta ir naujovių, mat šiemet kilstelta slenkstinių reikalavimų kartelė: bus atsižvelgiama ne tik į valstybinių brandos egzaminų rezultatus, bet ir į metinių pažymių vidurkį. Kiek kitoks bus ir pagrindinio priėmimo antrasis etapas, kuriame savo prašymus registruoti galės ir pirmajame etape nedalyvavę stojantieji. Šiais metais valstybės finansavimą numatoma skirti 13 tūkst. pirmakursių: 7,7 tūkst. stojantiems į universitetus, 5,4 tūkst. – į kolegijas.

grizt_r_zaidimas

Mokymai mokyklų karjeros specialistams „Grįžtamojo ryšio žaidimas - metodinė priemonė ugdymo karjerai veikloje“

2019.05.09

Kviečiame mokyklų karjeros specialistus į metodinės priemonės mokymus “Grįžtamojo ryšio žaidimas – metodinė priemonė ugdymo karjerai veikloje”.

Mokymai karjeros specialistams “Erdvės be stereotipų kūrimas švietime ir profesiniame konsultavime”

2019.04.30

Maloniai kviečiame pagrindinio ir vidurinio ugdymo pedagogus, mokyklos administracijos darbuotojus bei su karjeros konsultavimu dirbančius specialistus dalyvauti nemokamuose vienos dienos mokymuose. Mokymų metu aptarsime kokie stereotipai riboja vaikus pasirinkti jų norimas profesijas ir kaip to išvengti paskatinant vaikus svajoti drąsiai.

 

kodel (1)

Informacinis renginys „Kodėl verta rinktis kolegines studijas?“

2019.04.30

Kviečiame 10-12 klasių mokinius, jų tėvus į informacinį renginį „Kodėl verta rinktis kolegines studijas?“.

Renginys vyks 2019 m. gegužės  14 dieną (antradienį), 18 val.802 kab. (Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centre, Žirmūnų 1B, Vilnius).

 

lama_bpo_2

Paskaita - konsultacija „Kaip užpildyti prašymą LAMA BPO sistemoje?“

2019.04.01

Kviečiame į paskaitą - konsultaciją 11-12 kl. mokiniams, jų tėvams „Kaip užpildyti prašymą LAMA BPO sistemoje?“

2019 m. balandžio 3 d. (trečiadienį), 14 val. 

 

74chlhhn87rr7tx

Seminaras „Klasės vadovas – asmenybės ir bendruomenės ugdytojas“

2019.04.01

Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras balandžio 29 d. organizuoja seminarą „Klasės vadovas – asmenybės ir bendruomenės ugdytojas“. Seminare kviečiami dalyvauti klasės vadovai.

Seminare įgytos žinios padės klasių vadovams tobulinti ir įgyti naujų žinių apie klasės bendruomenės ugdymo strategijas, užtikrinančias efektyvų mokytojų, mokinių, tėvų (globėjų, rūpintojų) bendravimą ir bendradarbiavimą, ugdant mokiniams tolesniame, savarankiškame gyvenime reikšmingas kompetencijas.

 

mosta

Mokymai „MOSTA Profesinio informavimo įrankis – ugdymo karjerai veikloje”

2019.03.18

Kviečiame klasių auklėtojus, karjeros specialistus į mokymus  „MOSTA Profesinio informavimo įrankis – ugdymo karjerai veikloje”.

 

tech-02

Greitai kintanti pramonės sritis reikalauja keisti požiūrį į specialistų rengimą

2019.03.15

Nors inžinerinės pramonės specialistai vidutiniškai uždirba beveik 50% daugiau už šalies vidurkį, tik penktadalis baigusių šias studijas įsidarbina pagal specialybę. Tiesioginių užsienio investicijų plėtros agentūros „Investuok Lietuvoje“ kartu su Mokslo ir studijų stebėsenos ir analizės centru (MOSTA) bei Lietuvos inžinerinės pramonės asociacija LINPRA atliktas tyrimas išskiria dvi galimas to priežastis.

kaip_galiu_padeti

KAIP GALIU PADĖTI SAVO VAIKUI PLANUOTI ATEITĮ?

2019.03.05

Grupė 8-11 klasių mokinių  tėvams, globėjams (4 užsiėmimų ciklas)

 

Renkama tėvelių/ globėjų  grupė, kuriems rūpi, kaip jie gali padėti savo vaikui planuoti karjerą. Keturių užsiėmimų ciklo metu nagrinėsime ir praktiškai tyrinėsime, kaip palengvinti vaikui priimti su ateitimi susijusius sprendimus. Mokysimės vaiką išklausyti, analizuosime karjeros nuostatas, vertybes, nagrinėsime konkrečias situacijas iš Jūsų ir vaikų gyvenimo.

 

stud_uzs

Informacinis renginys „Studijos užsienyje”

2019.03.05

Kviečiame 10 - 12 kl. mokinius ir jų  tėvus į informacinį renginį „Studijos užsienyje”.

Pranešėja -  VšĮ “Studijos ir karjera” atstovė.

Renginys  vyks 2019 m. kovo  14 d. (ketvirtadienį), 18 val. Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centre (Žirmūnų g. 1B, 802 mokymų klasė).