Naujai pradėjusius dirbti mokyklų karjeros specialistus kviečiame registruotis į individualias konsultacijas el.p. uks@lmnsc.lt
 

Naujienos

 
uk

Tarptautinė konferencija „Ugdymas karjerai pokyčių pasaulyje: patirtys ir iššūkiai“

2021.09.23

Antakalnio atviras jaunimo centras spalio 7-ąją kviečia į tarptautinę konferenciją "Ugdymas karjerai pokyčių pasaulyje: patirtys ir iššūkiai".

Moksleiviai iš pažeidžiamiausių šeimų į aukštąsias mokyklas įstoja 4 kartus rečiau nei iš labiausiai pasiturinčių

2021.09.23

Galimybė siekti išsilavinimo, nepriklausomai nuo kilmės šeimos statuso, svarbi visose demokratinėse valstybėse, taip pat ir Lietuvoje. Vis dėlto, kaip atskleidžia Vyriausybės strateginės analizės centro (STRATA) atlikta analizė, ne visos šiuo metu valstybės taikomos priemonės, siekiant šio tikslo, veiksmingos – nors pastaraisiais metais padidintas valstybės finansuojamų vietų skaičius, moksleiviai iš pažeidžiamiausių šeimų į aukštąsias mokyklas įstoja 4 kartus rečiau nei iš labiausiai pasiturinčių.

lamabpo

Pakviesta per 900 mokinių užpildyti laisvas vietas profesinio mokymo įstaigose

2021.09.15

Pasibaigus pagrindiniam ir papildomam priėmimui į profesinio mokymo įstaigas, rugsėjo – lapkričio mėn. dviejų savaičių trukmės etapais vykdomas priėmimas į atsilaisvinusias mokymo vietas. Šiandien baigiasi pirmasis rudens etapas, dar 699 asmenims išsiųsti kvietimai mokytis pagal profesinio mokymo programas, iš jų 640 – dėl valstybės finansuojamų vietų, 59 – dėl valstybės nefinansuojamų vietų.

microsoftteams-image_1

Lietuvos įgūdžių strategija

2021.06.23

Ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros organizacija (EBPO), bendradarbiaudama su Vyriausybės strateginės analizės centru (STRATA), Vyriausybės kanceliarija, Švietimo, mokslo ir sporto, Socialinės apsaugos ir darbo, Ekonomikos ir inovacijų ministerijomis, įgyvendino Lietuvos įgūdžių strategijos projektą. Birželio 11 d. pristatyti projekto rezultatai ir galutinės rekomendacijos Lietuvai. 

lamabpo3_4

Mokiniai galės išbandyti profesiją dar gimnazijos suole

2021.06.16

Iki rugpjūčio 11 dienos vyksiančiame priėmime į profesinio mokymo įstaigas šiemet kaip ir pernai gali dalyvauti ne tik norintieji įgyti kvalifikaciją pagal visą profesinio mokymo programą, bet ir 9–10 klasių mokiniai bei I–IV klasių gimnazistai, norintys mokytis pagal atskirus profesinio mokymo modulius.

Neakivaizdinė jaunųjų chemikų mokykla „Pažinimas” skelbia naujų narių priėmimą

2021.06.09

Kviečiame 10–11 klasių mokinius į chemikų mokyklą „Pažinimas“. Mokykla skirta tiems, kas domisi įvairiomis gamtos mokslų sritimis, chemijos tyrimuose taikomomis technologijomis ir naujovėmis, nori pagilinti savo žinias chemijos srityje, susirasti bendraminčių, savo ateitį planuoja sieti su chemija, kitais gamtos mokslais, medicina, chemine inžinerija ir kt.

Kalėjimų departamento Mokymo centras organizuoja vasaros atvirų durų dienos renginius

2021.06.03

Kalėjimų departamento Mokymo centras organizuoja vasaros atvirų durų dienos renginius, kurie įvyks 2021 m. birželio 18 d. ir 2021 m. liepos 2 d. Maloniai kviečiame visus 11-12 klasių moksleivius, asmenis, įgijusius vidurinį išsilavinimą ir besidominančius pataisos pareigūno profesija dalyvauti ir iš arčiau susipažinti su pataisos pareigūno profesija, Mokymo centro veikla ir Lietuvos bausmių vykdymo sistema. Renginys vyks Mokymo centre (Subačiaus g. 21, Vilnius).

15384_5724ca9e86dd6761d6d0cc1bbbab78c2

Startuoja priėmimas į aukštąsias ir profesines mokyklas

2021.06.01

Nuo birželio 1 d. norintys stoti į aukštąsias ir profesines mokyklas kviečiami teikti prašymus per bendro priėmimo sistemą www.lamabpo.lt.

cikl

Vaikų ir paauglių pažinimas ir priėmimas

2021.05.26

Raseinių rajono savivaldybės Visuomenės sveikatos biuras kviečia į paskaitų ciklą “Vaikų ir paauglių pažinimas ir priėmimas”

Virtualus pataisos pareigūno profesijos pristatymas Mokymo centre

2021.05.25

Kalėjimų departamento Mokymo centras kviečia susipažinti su pataisos pareigūno profesija ir gegužės 28 d. nuotoliniu būdu organizuoja atvirų durų dienos renginį, skirtą 11–12 klasių moksleiviams, asmenims, įgijusiems vidurinį išsilavinimą ir besidominantiems pataisos pareigūno darbu bei norintiems susipažinti su Mokymo centro veikla ir Lietuvos bausmių vykdymo sistema iš arčiau.