Registracija į karjeros planavimo konsultacijas vyksta el. paštu geliune.adomaityte@lmnsc.lt
 

Naujienos

 

Konkursas ,,Juvenes Translatores“

2017.09.11

Vyresnių klasių Lietuvos mokiniai kviečiami dalyvauti Europos Sąjungos (ES) jaunųjų vertėjų konkurse ,,Juvenes Translatores“.


Jame gali dalyvauti mokiniai, gimę 2000 m. Mokyklos iki spalio 20 d. kviečiamos užsiregistruoti konkurso internetinėje svetainėje ec.europa.eu/translatores. Jos bus atrinktos atsitiktine tvarka. Konkurse gali dalyvauti tiek mokyklų, kiek šalis turi vietų Europos Parlamente – Lietuvai galės atstovauti 11 mokyklų.


Vienuoliktą kartą Europos Komisijos rengiamame konkurse renkami geriausi ES jaunieji vertėjai. Jie iš vienos oficialiosios ES kalbos į kitą kalbą turi išversti trumpą tekstą. Konkurse jau yra dalyvavę daugiau kaip 25 000 mokinių iš ES šalių.


Konkursas vyks 2017 m. lapkričio 23 d. – tą dieną visose ES šalyse mokiniai, prižiūrimi savo mokytojų, vers tekstą.

28 nugalėtojai (po vieną iš kiekvienos ES šalies) bus apdovanoti trijų dienų kelione į Briuselį 2018 m. pradžioje. Kartu su savo mokytojais jie dalyvaus apdovanojimų ceremonijoje.


Daugiau informacijos: ec.europa.eu/translatoreshttp://www.smm.lt/web/lt/konkursai/kurybiniai-konkursai-moksleiviams/jaunuju-verteju-konkursas-juvenes-translatores