Registracija į karjeros planavimo konsultacijas vyksta el. paštu geliune.adomaityte@lmnsc.lt
 

Naujienos

 

Informacinis, pažintinis renginys „VDU studijų Vilniuje patyrimai“

2017.03.03

Kovo 17 d., penktadienį, Vytauto Didžiojo universitetas (VDU) kviečia į Vilnių, kur vyks informacinis, pažintinis renginys „VDU studijų Vilniuje patyrimai“. Pagrindinė šių metų moksleiviams skirtos atvirų durų dienos Vilniuje idėja – universitetą ir jo bendruomenę pažinti per patirtį. „VDU studijų Vilniuje patyrimai" vyks LEU patalpose, T. Ševčenkos g. 31, Vilniuje. Čia renginio dalyvių lauks studijų programų pristatymai, pokalbiai su VDU absolventais, pasimatymas su VDU bendruomenės nariais ir priėmimo į studijas informacija. Daugiau informacijos: http://www.vdu.lt/lt/vdu-studiju-vilniuje-patyrimai/

Veiklų ir lektorių pristatymai bus paskelbti čia: http://bit.ly/VDU-VILNIUS

 

VDU studijų Vilniuje patyrimai“ metu Ekonomikos ir vadybos fakulteto dekanė doc. dr. Rita Bendaravičienė kartu su mokytojais bandys įminti lyderystės unikalumo mįslę seminaro „Lyderystės galia: vadovu gimstama ar tampama“ metu. Seminaro tikslas – atskleisti žmogaus galimybes, suteikti žinias, kaip panaudoti savo įgimtą potencialą, kaip jį auginti ir realizuoti, kaip naudoti įtaigią kūno kalbą bei tapti sėkmingu žmogumi, vadovu ir lyderiu.

 

Taip pat, norime informuoti, kad Vytauto Didžiojo universitetas iki šių metų gegužės 7 dienos kviečia 12 klasės moksleivius dalyvauti išankstiniame priėmime į Vytauto Didžiojo universiteto bakalauro ir vientisąsias studijas. Išankstinio priėmimo metu stojantieji gali pretenduoti į valstybės nefinansuojamas studijų vietas.

 

Asmenys, norintys dalyvauti konkurse valstybės nefinansuojamai studijų vietai Vytauto Didžiojo universitete užimti, priėmimo komisijai turi pateikti šiuos dokumentus:

  • Užpildyti nustatytos formos prašymą, jame nurodant tris pageidavimus;
  • asmens dokumentą (pasą arba asmens tapatybės kortelę);
  • 11-12 klasių metinių pažymių išrašą apie turimus pažymius (3 semestrų).
  • papildomus pažymėjimus/diplomus, liudijančius apie aktyvią, visuomenišką veiklą mokykloje.

Visa detali informacija apie išankstinį priėmimą ir metinių pažymių išrašo forma pateikti universiteto interneto svetainėje adresu http://www.vdu.lt/lt/vyksta-isankstinis-priemimas-i-studijas-vdu/