Registracija į karjeros planavimo konsultacijas vyksta el. paštu geliune.adomaityte@lmnsc.lt
 

Naujienos

 

Atvirų durų diena Pasieniečių mokykloje

2017.04.12

Pasieniečių mokykloje renginys prasidės 10 val. mokyklos amfiteatrinėje salėje. Bus pristatoma pasieniečio profesija, bendri priėmimo į mokyklą ir atrankos reikalavimai. Koncertuos mokyklos kursantai.


Vėliau visi pasieniečių svečiai mokyklos sporto salėje galės pasižiūrėti kursantų atliekamų savigynos imtynių pratimų ir kitų sporto elementų. Specialistai papasakos apie fizinio pasirengimo įskaitos reikalavimus.


Rikiuotės aikštėje atvirų durų dienos dalyviai galės susipažinti su VSAT naudojamomis transporto priemonėmis ir pasėdėti prie keturračio motociklo vairo. Jaunuoliai stebės kursantų parengtą rikiuotės pasirodymą.


VSAT kinologai su tarnybiniais šunimis pristatys pažintinę programą ir papasakos apie tarnybinių šunų svarbą saugant Lietuvos valstybės sieną. Bus pademonstruotos ir bendros tarnybinių šunų paklusnumo komandos.


Jaunuoliai galės apžiūrėti tarnyboje naudojamą ginkluotę, techniką, įrangą bei ekipuotę.


VSAT Aviacijos valdybos pareigūnai dalyvius stebins puikiu sraigtasparnio skrydžiu. Bus galimybė iš arčiau pamatyti sraigtasparnį  ir pabendrauti su pilotais.


VSAT Kriminalistinių tyrimų skyriaus ekspertai demonstruos dokumentų tikrinimo ir tyrimo įrangą, VSAT Branduolinio saugumo kompetencijos centro specialistai – naudojamas priemones. Vyks diskusijos su pareigūnais.


Koncertuos VRM reprezentacinis pučiamųjų orkestras.


Prie informacinių stendų visi atvirų durų dienos lankytojai galės domėtis priėmimo į Pasieniečių mokyklą reikalavimais, kursantų aprūpinimo ir išlaikymo sąlygomis, suteikiamomis socialinėmis garantijomis, kursantų laisvalaikiu, visuomenine ir sportine veikla.


Norintieji galės pasivaikščioti po mokyklą, auditorijose stebėti teorinius ir praktinius užsiėmimus, aplankyti Pasieniečių muziejų, mokyklos bendrabučius, sporto sales ir šaudymo tirus.


Mokykloje veiks valgykla. Planuojama renginio pabaiga – 14.00 val.


Visus kviečiame ir linkime gerų įspūdžių atvirų durų dienoje!