Registracija į karjeros planavimo konsultacijas vyksta el. paštu geliune.adomaityte@lmnsc.lt
 

Naujienos

 

Atvirų durų diena biotechnologijų įmonėje „Froceth“

2017.06.23

Kviečiame studentus į pirmąją atvirų durų dieną lietuvių mokslininkų biotechnologijų įmonėje „Froceth“!

Užsukę į bendrovės mokslinę laboratoriją turėsite galimybę iš arti pamatyti, kaip dirba vienintelė ne tik Lietuvoje, bet ir visose Baltijos šalyse pažangių biotechnologijų įmonė, vystanti ir gaminanti ląstelių terapijos produktus. Savo akimis pamatysite, kur atliekami moksliniai tyrimai ir, panaudojant paties paciento audinius ir ląsteles, kuriami unikalūs pažangios terapijos vaistiniai preparatai bei sužinosite, kaip jie pritaikomi individualiai kiekvienam pacientui. Visa tai daroma taikant pažangiausias somatinių ląstelių terapijos technologijas!

Apsilankę įmonės laboratorijoje sužinosite, kaip gaminamas šalyje unikalus vėžio imunoterapijai skirtas dendritinių ląstelių preparatas. Tai pagalbinė vėžio gydymo priemonė, kuri aktyvina paciento imuninę sistemą, versdama ją ne toleruoti vėžio ląsteles, o atpažinti jas ir kontroliuoti jų veiklą. Tokių pažangios terapijos vaistinių preparatų daugiau negamina nė viena kita Lietuvos ar Baltijos šalių įmonė.

Duris jums atvers ir analogų Lietuvoje neturintis audinių bankas, skirtas riebalinio audinio stromos vaskuliarinės frakcijos ląstelių apdorojimui, saugojimui ir paskirstymui. Tai vienintelis audinių bankas šalyje, kuris savo veiklą vykdo vadovaujantis Geros gamybos praktikos (GGP) reikalavimais įrengtose patalpose. Jame saugomos ląstelės, gebančios atstatyti pažeistų audinių funkcijas, yra tinkamos naudojimui netgi praėjus daugiau nei 20 metų nuo jų paruošimo. Jeigu šiandien šios ląstelės geba natūraliai aktyvuoti žmogaus regeneracijos mechanizmus, tik įsivaizduokite, ką su jomis galėsime padaryti ateityje!

Skamba įdomiai? Registruokis el. paštu info@froceth.lt (nurodyk savo vardą, pavardę ir studijų programą) ir mes lauksime Tavęs liepos 4 d. 10 val., adresu Linkmenų g. 28.