Naujienos

 

Trumpas video žurnalistikos kursas moksleiviams

2017.08.17

Esi 14-19 m. moksleivis ir svajoji tapti profesionaliu žurnalistu? Mėgsti filmuoti ir norėtum tai išmokti daryti geriau? Tau patinka susipažinti su skirtingos kultūros ir patirties žmonėmis, norėtum išmokti juos prakalbinti ir manai, kad esi pakankamai dėmesingas, jog juos išgirstum ir suprastum? Nori prisidėti prie pastangų kurti kokybišką žurnalistiką Lietuvoje? Jei į visus klausimus atsakei TAIP tuomet tiesiog privalai dalyvauti atrankoje į Lietuvos žurnalistikos centro/LŽC organizuojamą trumpą – penkis sekmadienius, pradedant rugsėju – truksiantį video žurnalistikos kursą!

lamabpo3

Studijuoti Lietuvos aukštosiose mokyklose pakviesta per 22 tūkst. studentų

2017.07.24

Liepos 24 d. Lietuvos aukštųjų mokyklų asociacija bendrajam priėmimui organizuoti (LAMA BPO) paskelbė 2017 metų pagrindinio priėmimo į Lietuvos aukštąsias mokyklas pirmojo etapo rezultatus. Informacija apie kvietimą užimti valstybės finansuojamą studijų vietą arba nefinansuojamą studijų vietą su stipendija ar be jos stojantiesiems išsiųsta elektroniniu laišku. Ją kiekvienas stojantysis gali matyti ir prisijungęs prie savo prašymo paskyros.

reng20

Projektas „Moksleiviai – į Vyriausybę“

2017.07.20

Jau aštuntus metus iš eilės Lietuvoje vykdomas projektas „Moksleiviai – į Vyriausybę“ kviečia  baigiamųjų klasių moksleivius, besimokančius Lietuvoje ir lietuvių mokyklose užsienyje, susipažinti su Lietuvos Vyriausybės veikla iš arti.

 

PROVYP PROJEKTAS „SOCIALIAI PAŽEIDŽIAMŲ JAUNŲ ŽMONIŲ PROFESINIS ORIENTAVIMAS“

2017.07.17

Elektroninė priemonė, skirta socialiai pažeidžiamų jaunų žmonių profesiniam orientavimui ir karjeros planavimo įgūdžiams gerinti.

 

lamabpo3

Profesinėse mokyklose prasidėjo specifinių gebėjimų tinkamumo vertinimas

2017.07.14

Priėmimo į profesinio mokymo įstaigas procesas, kuris šiemet vykdomas vieno langelio principu, įsibėgėja, jau pateikta per 4 tūkst. prašymų. Šią savaitę stojantieji į studijų programas, kuriose numatytas specifinių gebėjimų mokytis pasirinktos profesijos vertinimas, kviečiami atvykti į pasirinktas mokymo įstaigas. 

mukisr11

Atvirų durų diena biotechnologijų įmonėje „Froceth“

2017.06.23

Kviečiame studentus į pirmąją atvirų durų dieną lietuvių mokslininkų biotechnologijų įmonėje „Froceth“!

Jei įsidarbinti nori jaunas asmuo. Patarimai tėvams, vaikams darbdaviams

2017.06.21

VASARA: šiuo sezonu vaikai ir paaugliai aktyviau ieškosi sezoninių darbų; o tokių papildomų laikinų darbuotojų reikia ir kai kurių veiklos sričių įmonėms.

stovykla

Vilniaus universitetas kviečia į Jaunųjų mokslininkų vasaros stovyklą

2017.06.21

Suteikiame galimybę pasimatuoti mokslininko profesiją. Turėsite galimybe 3 dienų stovykloje susipažinti su jaunaisiais mokslininkais fizikos, taikomųjų mokslų, lazerių srityje ir įsitraukti į jų vykdomus mokslinius tyrimus. susipažįstant su skirtingomis metodologijomis, technologijomis, prietaisais tiesiogiai dalyvaujant tyrimuose, eksperimentuose.

techn4

Kūrybinės dirbtuvės 9-12 klasių moksleiviams

2017.06.12

Vilniaus technologijų ir dizaino kolegija (VTDK) siūlo dalyvauti kūrybinėse dirbtuvėse 9-12 klasių moksleiviams.

 

skalvijos-kino-akademijos-studento-jono-juškaičio-filmavimų.-e.-stankūnaitės-nuotr.2

Registracija į skalvijos kino akademiją

2017.05.23

Į SKA gali stoti kiekvienas 14-18 metų moksleivis. Čia nesvarbu, kaip tau sekasi matematika ar istorija, kokį pažymį turi iš lietuvių kalbos. Norint tapti SKA studentu svarbiausia yra nuoširdžiai domėtis kinu.