Registracija į karjeros planavimo konsultacijas vyksta el. paštu geliune.adomaityte@lmnsc.lt
 

Naujienos

 
lama_bpo_2

Profesinio mokymo sutartis sudaryti kviečiami vidurinio išsilavinimo neįgiję asmenys

2020.08.13

Pagrindinio priėmimo vasaros etape 5 476 vidurinio išsilavinimo neturintys stojantieji jau pakviesti pasirašyti mokymo sutartis su profesinio mokymo įstaigomis (2019 m. – 5 368). Greta jų šiemet pirmą kartą kvietimus mokytis pagal atskirus profesinio mokymo modulius gavo būsimi I–IV gimnazijos klasių ir 9–12 bendrojo ugdymo mokyklų klasių mokiniai. Sudaryti mokymo sutartis kviečiami 385 jaunuoliai, kurie galės įgyti geidžiamos profesijos žinių dar besimokydami bendrojo ugdymo mokyklos suole.

8

Dvyliktokams „širdžiai artima“ profesija svarbiau nei didesnis darbo užmokestis

2020.07.24

Įgyti patinkančią ir širdžiai mielą specialybę daugumai dvyliktokų yra svarbiau, negu rinktis studijas, ateityje užtikrinsiančias materialinę gerovę. Materialinės gerovės aspektas svarbesnis tik vienam iš penkių dvyliktokų. Tuo metu specialybės patrauklumui didesnę svarbą teikia 67 proc. abiturientų. Panašias nuostatas savo atžalų atžvilgiu puoselėja ir tėvai – dviem trečdaliams jų svarbiau, kad vaikas rinktųsi patinkančias studijas.

Naujausias tyrimas apie jauną žmogų Lietuvoje

2020.07.23

Šiandien labai svarbu, kad jauniems žmonėms būtų sudarytos sąlygos realizuoti savo idėjas, būti išgirstiems. Jaunimo dialogas – procesas, kuriuo siekiama užtikrinti, jog formuojant ES jaunimo politiką būtų atsižvelgiama į jaunimo nuomonę, todėl Lietuvos jaunimo organizacijų taryba, siekdama stiprinti ir užtikrinti jaunų žmonių dalyvavimą demokratiniuose sprendimų priėmimų procesuose, įgyvendina „Europos Sąjungos Jaunimo dialogo procesas Lietuvoje – „Jaunimo galimybės“: 7-asis proceso ciklas“ projektą.

dominyka-2

Dominyka Venciūtė

2020.07.22

Su rinkodara įvairiuose kontekstuose susidurianti 10 metų, o prieš kelerius pradėjusi nagrinėti asmeninių prekės ženklų ypatumus, šiandien dr. Dominyka Venciūtė konsultuoja rinkodaros ir komunikacijos klausimais, rengia mokymus įmonėms ir padeda asmeninius prekės ženklus vystyti įvairių sričių profesionalams. Interviu bus naudingas visiems, besidomintiems rinkodara ir svarstantiems apie šios srities studijas.

19262-400

Jaunimo savanoriškos tarnybos papildoma registracija

2020.07.21

Jeigu tau 14–29 m. ir nori savanoriauti, nepraleisk progos!

wggp1wdn3h2avrr

Renginys "Studijos ES - svarbiausi dalykai"

2020.04.23

Kviečiame 10–11 kl. mokinius, jų tėvus į nuotolinį informacinį renginį "Studijos ES - svarbiausi dalykai".

Renginys vyks 2020 m. gegužės 7 d. (ketvirtadienį), 17.30 val.

 

mp

Metodinė priemonė „IKIMOKYKLINIO AMŽIAUS VAIKIŲ (3–6 M.) UGDYMAS KARJERAI: PRIELAIDOS, PROGRAMA, UŽSIĖMIMŲ APRAŠAI“

2020.04.22

Žmogus visada gyvena trijose dimensijose – praeities prisiminimuose, dabarties sprendimuose ir ateities svajonėse, planuose. Atitinkamais amžiaus tarpais šios dalys užima skirtingą vaidmenį mūsų gyvenime. Ankstyvoji vaikystė – ypač dinamiškas amžius, ateities šaknys glūdi kaip tik jame. Dar neseniai į vaikų fantazijas, svajones, žaidimus žiūrėjome nelabai rimtai. Šiandien suprantame, kad tai mūsų vaikų būsimojo gyvenimo, siekių, planų, sėkmės pradžia ir ateitis bei ugdymo proceso dalis. Tai – ugdymas ateičiai, arba – ugdymas karjerai.

programa

ISM Atvirų durų diena 2020

2020.04.22

SEKASI TIEMS, KAS STUDIJUOJA ISM. Klausi kodėl? Dalyvauk ISM universiteto atvirų durų dienoje ir sužinok atsakymą į šį ir kitus tau rūpimus klausimus. Kviesk prisijungti savo tėvus, mokytojus, neabejojame, jog ir jie ieško atsakymų!

Istoriniai CV - metodinė priemonė ugdymo karjerai veikloje

2020.03.31

Kviečiame mokyklų karjeros specialistus, mokytojus, klasių auklėtojus  į nemokamus internetinius mokymus „Istoriniai CV – metodinė priemonė ugdymo karjerai veikloje”

Mokymai  vyks balandžio  22 d. (trečiadienį). Pradžia 15 val.

Mokymus ves Euroguidance ekspertė Virginija Jarusevičiūtė.