65 užduotis
Dėmesio! Skambutis

Atlikdami šią užduotį, Jūs išbandysite galimybes prisistatyti telefonu.

Perskaitykite pateiktą kompanijos aprašymą.

TURA – pirmaujanti personalo valdymo paslaugų grupė Šiaurės ir Baltijos šalyse. 2010-ieji buvo vieni sėkmingiausių metų. TURA veiklos pelnas per metus išaugo 16 proc., buvo uždirbta 2,6 mln. eurų grynojo pelno. Apdairaus augimo strategija davė teigiamų rezultatų, todėl TURA gali didžiuotis gerais veiklos rezultatais.

Per savo tarptautinių padalinių tinklą, kuris apima 19 šalių, taip pat per tarptautinių partnerių tinklą TURA teikia personalo valdymo paslaugas klientams iš skirtingų pasaulio šalių. Grupės tinklą sudaro 98 skyriai, kuriuose dirba 4 200 darbuotojų.

Lietuvoje TURA grupė veiklą pradėjo 2000 m. Šiuo metu TURA yra viena iš sparčiausiai augančių organizacijų, teikianti visas personalo valdymo paslaugas.

TURA Lietuva aptarnavimo tinklą sudaro 5 skyriai penkiuose didžiuosiuose Lietuvos miestuose: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje. Juose dirba 45 darbuotojai.

TURA turi įkvepiantį iššūkį – 2015-aisiais tapti pirmaujančia personalo valdymo paslaugų kompanija Europoje.

Įsivaizduokite, jog planuojate skambinti į šią kompaniją ir teirautis apie laisvas darbo vietas. Apgalvokite bei detaliai užrašykite atsakymus į šiuos klausimus:

Kaip prisistatysite?

Neatsakyta į privalomą klausimą

Ką sakysite telefonu atsiliepusiam asmeniui?

Neatsakyta į privalomą klausimą

Ko klausite specialisto, kuris atsilieps?

Neatsakyta į privalomą klausimą

Kokių atsakymų iš atsiliepusio asmens tikitės?

Neatsakyta į privalomą klausimą

Įrašykite savo prisistatymą (naudodami diktofoną ar kitą garso įrašymo įrangą). Paklausykite savo kalbos, atkreipkite dėmesį į balsą, sakinių sklandumą, mandagumą, ryžtą, energiją ir kitas savybes, kurias galima atpažinti iš balso charakteristikų.

Jūsų pastabos apie įrašą
Neatsakyta į privalomą klausimą
Prisegti įrašą (jeigu yra galimybė)
Neatsakyta į privalomą klausimą